Programové balíčky pro televizní fanoušky

Programové balíčky

Objednejte si k tarifům Optimum Business nebo Premium Business další programy, které vás zajímají. Užívejte si špičkové filmy v HD kvalitě na HBO a Cinemaxu, seriály a dokumenty v balíčku Plus nebo objevujte krásy přírody v žánrovém balíčku Darwin. Na své si přijdou i milovníci sportovních přenosů s balíčkem Sport.

 

Nyní si můžete služby sjednat s našimi specialisty po telefonu na čísle 800 872 400.

 
 

Superfilm

S programovým balíčkem Superfilm už nemusíte chodit do kina. Ty největší filmové trháky ze všech žánrů si v klidu vychutnáte v pohodlí domova. Na své si přijdou i ti nejnáročnější klienti.

318 Kč / měs.
 
 

HBO

Baví vás špičkové filmy, seriály a dokumenty? Právě pro vás máme balíček HBO, s kterým můžete sledovat ty nejžhavější novinky na HBO, HBO 2 a HBO Comedy a bez reklam. Zároveň získáte přístup do videoknihovny HBO GO.

212 Kč / měs.
 
 

Plus

Máte různorodé zájmy a chcete vždycky něco navíc? Objednejte si k nabídce Optimum Business nebo Premium Business balíček Plus. Obsahuje například programy Fishing Hunting, Travel Channel, AXN Sci-Fi, AXN Crime.

137 Kč / měs.
 
 

Filmbox Premium

Obdivujte díla největších filmových mágů s programovým balíčkem Filmbox Premium. Na pěti kanálech na vás čekají filmy z české i světové produkce.

137 Kč / měs.
 
 

Sport

Vychutnejte si přímé přenosy sportovních utkání a reportáže ze světa sportu. Využijte balíčku Sport s 11 programy a fanděte z pohodlí domova.

137 Kč / měs.
 
 

Asia

Chcete vědět více o aktuálním dění nebo historii Dálného východu? Právě pro vás máme balíček Asia plný dokumentárních, zpravodajských, ale i zábavných pořadů. Vyberte si z 6 programů z Číny, Vietnamu nebo Jižní Korey.

113 Kč / měs.
 
 

Relax

Užívejte si nekonečnou pohodu s filmovým balíčkem Relax. V programové nabídce 15 kanálů si na své přijdou dospělí i děti. Nechte se vtáhnout do dějů svých oblíbených filmů a seriálů, zabavte děti pohádkou nebo držte krok s dobou díky lifestylovým pořadům.

137 Kč / měs.
 
 

Darwin

Nechte se unést příběhy dávných časů a vydejte se s námi do světa dokumentárních pořadů a cyklů. Zahoďte encyklopedii a vzdělávejte se s pořady nabízejícími strhující podívanou z divoké přírody, reportáže z historických míst nebo portréty zajímavých osobností. Vyberte si až z 9 programů nabídky Darwin.

137 Kč / měs.
 
 

Music

Rozezvučte svou domácnost s hudebním balíčkem Music. Nechte se unést světem hudby, koncertů, videoklipů a zajímavých rozhovorů. Stačí si vybrat jeden ze 7 různých programů.

137 Kč / měs.
 
 

Hustler TV

Užijte si okamžiky plné erotiky. Spousta atraktivních filmů, seriálů a magazínů pro dospělé na jednom místě. S erotickým programem si přijdou na své všichni vyznavači nespoutané a necenzurované erotiky. Žádná červená knihovna, všechno pěkně naostro!

315 Kč / měs.
 
 

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.