Pevná linka pro podnikatele

Volejte do ČR i zahraničí bez zbytečných omezení

Nyní akce: objednejte si internet, digitální TV nebo tarif po pevnou linku právě teď, a získejte 50% slevu na první 3 měsíce.

Obsah tarifu
Volání na pevnou linku a do všech mobilních sítí v rámci ČR a EU
Volání na pevnou linku a do všech mobilních sítí v ČR, EU a vybraných zemí světa
Volné minuty
10 000
10 000
Země
Česká republika
+
Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko
Česká republika
+
Albánie, Andorra, Arménie, Austrálie, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Čína, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Hong Kong, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Japonsko, Jižní Korea, Kanada, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Kazachstán, Lichtenštejnsko, Maďarsko, Malajsie, Malta, Makedonie, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, San Marino, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie a Severní Irsko, Tchaj-wan, Turecko, USA, Vietnam
 
Součástí tarifů je 10 000 minut měsíčně do veřejných pevných, mobilních a VoIP sítí ČR a neveřejných sítí ČR, vyjma linek 8XY a 9XY a dalších služeb třetích stran, a na volání do pevných a mobilních sítí zemí zóny EU, respektive do zón EU, Evropa a Svět1. Nevyčerpané volné minuty se nepřevádějí do dalšího účetního období. Po vyčerpání volných minut účtováno dle platného ceníku. Účtování hovorného nad rámec volných minut může být provedeno v následujícím účetním období. Pronájem telefonu od 1 Kč měsíčně.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH. Akční nabídka je platná na 3 měsíce pro nové zákazníky internetu a pouze při online objednávce. Ceny platí při uzavření smlouvy se závazkem na 24 měsíců. Akce se nevztahuje na Telefon Business za 19 Kč bez DPH, doplňkové služby a zařízení.

Pomůžeme Vám s objednávkou

Naši specialisti jsou Vám k dispozici

+420 800 872 400  

800 872 400

 
 

Ozveme se vám

Chcete vědět víc? Zadejte svůj telefon a my se vám ozveme:

 
 

Ověřte si dostupnost

Podnikejte na Vaší adrese se službami od UPC Business.

 
 
 

Chcete 3 měsíce zdarma?

Zadejte své telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme nebo zavolejte 800 872 400.