Spolehlivý internet pro živnostníky a podnikatele

Zrychlete své podnikání
s internetem od UPC Business

Rychlost
Rychlost stahování
Rychlost odesílání
až 150 Mb/s
až 30 Mb/s
až 350 Mb/s
až 40 Mb/s
až 1000 Mb/s
až 50 Mb/s
Bezdrátový modem
Pronájem v ceně služby
Pronájem v ceně služby
Pronájem v ceně služby
Statická IP adresa

Původní cena

629 Kč
s DPH
729 Kč
s DPH
1 099 Kč
s DPH

Cena

0 Kč

s DPH

0 Kč

s DPH

0 Kč

s DPH

Sleva

Od 4. měsíce 629 Kč/měs.
Od 4. měsíce 729 Kč/měs.
Od 4. měsíce 1 099 Kč/měs.
 
Rychlost je vyjádřena v kbit/s: downstream (k uživateli) / upstream (od uživatele) pro přenos ethernetových rámců na vnitřní síti UPC.
V ostatních lokalitách není tento tarif dostupný. Služba Internet Fiber Business 1000 je z technických důvodů dostupná pouze ve vybraných lokalitách, před objednáním nutno ověřit aktuální dostupnost na Klientském centru.

Mobilní tarify

Neomezené tarify Vodafone

 

Chcete ještě lepší ceny?

Zadejte své telefonní číslo a my se vám ozveme.

 
 

Často kladené otázky

Jak probíhá instalace technikem v současném stavu nouze?

I v těchto nelehkých časech jsou vám naši technici samozřejmě k dispozici. Při jejich práci ale platí stejná bezpečnostní pravidla jako v našich běžných životech. Při práci jsou naši instalační technici vybaveni ochrannými a hygienickými pomůckami.

 

Rádi bychom vás poprosili o spolupráci a zajištění bezpečnosti i z vaší strany. Při jednání s technikem prosím používejte vždy roušku, dodržujte dostatečný odstup a snižte míru osobního kontaktu na potřebné minimum.

 

Chráníme vás i naše instalační techniky. Pokud vám tedy nepodají ruku na přivítanou, má to svůj důvod. Jde nám o vaše zdraví a rozhodně to neznamená, že bychom si vás nevážili.

 

Společně to zvládneme

Jaké je pokrytí u služby pevný internet a jaké technologie využíváte?

Pevný internet můžeme nabídnout 99 % českých domácností prostřednictvím několika technologií jako jsou 4G LTE, xDSL nebo optické sítě. Díky tomu umíme najít nejoptimálnější řešení na vaší adrese.

Potřebuji k pevnému internetu modem?

Ano, potřebujete. U modemu od Vodafone navíc garantujeme plnou technickou podporu.

 

Můžete samozřejmě využít i svůj stávající modem, pokud splňuje minimální technické parametry na připojení. Se vším vám rádi poradí naši proškolení prodejci na lince nebo v prodejnách Vodafone.

Jaké modemy nabízíme?

COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0:
Nejvýkonnější prémiový bezdrátový modem s novým Wi-Fi standardem 802.11 ac a pokrytím ve dvou pásmech 2,4 i 5 GHz, který zajistí silný signál pro celou domácnost. Kompaktní rozměry 220*155*72mm, 4 ethernetové porty a rychlost až 500 Mb/s.
Více o COMPAL CH7465LG

 

Huawei B2338:
Rozměr vnitřního routeru je 17,3 × 12,8 × 6 cm a vnější antény 25,5 × 25,2 × 10,2 cm. Nabízí 2 LAN porty a bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11b/g/n/ac pro frekvence 2,4 a 5 GHz s rychlostí až 150 Mb/s.
Více o Huawei B2338

 

Zyxel VMG8623-T50A:
Rozměry modemu jsou 205 x 157 x 31 mm a nabízí 4 LAN porty a bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11 b/g/n/ac pro frekvenci 2,4 GHz a 802.11 a/b/g/n/ac pro frekvenci 5 GHz s rychlostí až 866 Mb/s.
Více o Zyxel VMG8623-T50A

 

Huawei B2368-66:
Rozměr vnitřního routeru je 17 × 12 × 5 cm a vnější antény 13 × 24 cm. Nabízí 3 LAN porty a bezdrátové připojení Wi-Fi ve verzích 802.11b/g/n/ac pro frekvence 2,4 a 5 GHz s rychlostí až 150 Mb/s.
Více o Huawei B2368-66

Jak probíhá proces objednávky?

Krok jedna je určitě ověření možností na vaší adrese. Každá lokalita nabízí jinou rychlost i technologii, a tak hned uvidíte, z čeho můžete vybírat.

 

Krok dvě – zavoláme si. Necháte nám na sebe číslo a my se co nejdřív ozveme. Musíme totiž domluvit instalaci pevného internetu u vás v kanceláři. O tu se postará náš technik, který vám se vším pomůže a poradí.

Kolik řešení stojí?

Cena závisí na rychlosti připojení. Záleží tedy na tom, jakou rychlost u vás můžeme nabídnout a na vašem výběru. Ceny jednotlivých rychlostí najdete v přehledu internetových tarifů výše na této stránce.

 

Teď nabízíme akční cenu na prvního půl roku! Jen 399 Kč měsíčně bez ohledu na rychlost.

Jak probíhá ochrana proti DDoS útoku?

Jako doplněk k naší konektivitě nabízíme i ochranu proti kyberútokům. Náš software udrží vaši firmu ve hře i v případě DDoS útoku (tj. cílené přehlcení až úplná paralyzace vaší sítě). Naše systémy nezvyklou situaci včas detekují a provoz na síti ochrání.

Co znamená záložní konektivita?

Pokud patříte mezi firmy, které si nemohou dovolit být off-line ani minutu, je záložní konektivity přesně pro vás. Díky ní vám nehrozí ztráta dat, objednávek apod., ani v případě blackoutu. Kromě pevné konektivity vás totiž budeme jistit ještě mobilním připojením, které bude neustále v pohotovosti.