Partnerská spolupráce s UPC Business

Doporučte nás, odměníme vás...

v UPC Business hledáme externí obchodní partnery, kteří budou nabízet naše hlasové, internetové a datové služby. Využijte nejlepší nabídky externí  spolupráce na telekomunikačním trhu.

Jak to funguje?

Staňte se součástí týmu, který připravuje nadstandardní telekomunikační řešení jak pro živnostníky, tak i pro firmy a korporace a společně nabízejme služby UPC. Nebo stačí, když nás jen doporučíte a my s firmou uzavřeme smlouvu. Takto získáte nejvyšší odměnu na trhu.

 

Proč s námi spolupracovat?

  • externí spolupráce bez závazku a i při svém stávajícím zaměstnání
  • provize z uzavřených kontraktů
  • obchodní a marketingová podpora
  • spolupráce s mezinárodně uznávanou telekomunikační společností
  • vlastníme jednu z největších optických sítí v ČR a jsme zavedená technologická společnost s garancí kvality a nepřetržitým dohledem
  • 80 % firem v Česku se nachází v dostupnosti naší sítě

 

O nás

V roce 2011 jsme vytvořili divizi UPC Business, nabízející komplexní portfolio telekomunikačních služeb. Opíráme se o vlastní špičkovou páteřní síť z optických vláken, která v České republice měří 6000 kilometrů, má více než 900 aktivních uzlů POP a připojení do všech významných národních i mezinárodních telekomunikačních sítí. Díky tomu můžeme naším zákazníkům nabízet optimalizované řešení telekomunikačních služeb. Naším posláním je přinášet zákazníkům možnost připojení se do digitálního světa, objevovat ho a volně se v něm pohybovat.

Doporučte nás,
odměníme vás...

Hledáme externí
obchodní partnery

Kontakt

Michal Starczewski

Manager of external sales channel

Tel: +420 724 004 803
Michal.Starczewski@upc.cz

 
 

Staňte se partnery pro 3CX

Zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

 
 
 
 
 
data-overlay-scroll-enable="true"

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že mnou dobrovolně poskytnuté údaje jsou pravdivé a v rozsahu, v jakém tyto požívají ochrany osobních údajů, souhlasím, aby byly zpracovány společností UPC Česká republika, s.r.o., se sídlem v Praze 4, Závišova 5, IČ 00562262 (dále jen „správce“) za podmínek stanovených Zásadami ochrany soukromí spotřebitelů. Současně souhlasím, aby uvedené údaje byly použity pro zasílání obchodních sdělení společnosti správce a jeho obchodních partnerů dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání), kterým mohou být za tímto účelem uvedené údaje předány.