Partnerská spolupráce s UPC Business

Staňte se obchodním partnerem UPC Business

Hledáte další možnosti svého podnikání, chcete uplatnit svoje zkušenosti z telekomunikaci, potřebujete pro své zákazníky další služby s přidanou hodnotou a nebo chcete expandovat a rozšířit svoje portfolio nabízených služeb?

 

  • rozšiřte si portfolio svých služeb o nabídku UPC Business
  • nabízejte v garantované kvalitě hlasové, datové, internetové a ICT služby pro firemní zákazníky
  • dostanete od nás obchodní a marketingovou podporu

 

Za vaši práci nabízíme dvousložkovou odměnu (měsíční fee + provize z prodaných služeb)

 

O UPC Business

Vlastníme jednu z největších optických sítí v ČR. Celá síť je vybudována na bázi kruhové topologie zabezpečující maximální dostupnost a zálohování sítě. Rovněž provozujeme vysokokapacitní mezinárodní přenosovou síť AORTA” 100 Gbps, která propojuje všechny významné telekomunikační body v Evropě. Nabízíme řešení pro firemní zákazníky, veřejnou správu a poskytovatele internetu. Poskytujeme internetové, datové, hlasové a ICT řešení.

 

Jsme největší TIER 1 datový poskytovatel v ČR s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků.

Kontakt

Michal Starczewski

Manager of external sales channel

Tel: +420 724 004 803
Michal.Starczewski@vodafone.cz

 
 

Chci být externí obchodní partner

Zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

 
 
 
 
 
data-overlay-scroll-enable="true"

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že mnou dobrovolně poskytnuté údaje jsou pravdivé a v rozsahu, v jakém tyto požívají ochrany osobních údajů, souhlasím, aby byly zpracovány společností UPC Česká republika, s.r.o., se sídlem v Praze 4, Závišova 5, IČ 00562262 (dále jen „správce“) za podmínek stanovených Zásadami ochrany soukromí spotřebitelů. Současně souhlasím, aby uvedené údaje byly použity pro zasílání obchodních sdělení společnosti správce a jeho obchodních partnerů dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou (tj. do odvolání), kterým mohou být za tímto účelem uvedené údaje předány.