Stabilní internet na privát? Ten od UPC

V Praze dne 16. srpna 2013

UPC Česká republika představuje studentům neodolatelnou nabídku vysokorychlostního internetu s mimořádným cenovým zvýhodněním. Už od 19. srpna přijímá předobjednávky na poskytování služby od 2. září, a to prostřednictvím speciální stránky www.upc.cz/student. Studenti tak získají rychlejší internet bez datových limitů za nižší cenu.

 

„Nabídka zajisté nadchne studenty vysokých škol, kteří v září a říjnu přicházejí do velkých měst. Pro společný privát, kde každý z kamarádů potřebuje rychlý a stabilní internet, je tato nabídka bezkonkurenční. Nekonečně dlouhé stahování je díky rychlosti 240 Mbit/s opravdu minulostí,“ říká produktový ředitel UPC Česká republika Jan Kohout.

 

V rámci služby Fiber Power 120+ získají studenti rychlost stahování dat až fantastických 240 Mbit/s a rychlost pro odesílání dat až 20 Mbit/s. První tři měsíce zaplatí pouze 449 Kč a následujících devět měsíců 629 Kč. Zároveň budou moci stejně jako ostatní klienti UPC Česká republika využívat výhod a bonusů programu Dolce Vita.

 

Pokud chtějí ušetřit ještě více, mohou využít službu Fiber Power 40+ s rychlostí až 120 Mbit/s pro stahování dat. Za první tři měsíce je cena pouze 300 Kč a od čtvrtého do dvanáctého měsíce 449 Kč.

 

Kromě velmi příznivé měsíční ceny získají studenti bezplatně zapojení služby vysokorychlostního internetu a pouze pro ně platí i mimořádná sleva na pronájem modemu s wi-fi pro bezdrátové pokrytí celé domácnosti či privátu.

 

Internetové služby UPC Česká republika nepodléhají omezení pro výši objemu stažených dat, a surfování je tak opravdu neomezené. Nabídka je určena studentům ve věku od 18 do 26 let (včetně) ke dni objednání služby, kteří ještě nejsou klienty UPC Česká republika.

 

UPC Česká republika, s.r.o. je největším českým poskytovatelem placených televizních služeb a širokopásmového vysokorychlostního internetu. Její kabelové sítě jsou v dosahu 1,34 milionu domácností v 370 lokalitách. Služby UPC využívá 1,2 milionu zákazníků. UPC je dceřinou společností Liberty Global.

Juraj Gerbery
Public Policy Manager
Tel.: +420 261 107 136
E-mail: juraj.gerbery@upc.cz