Vedení společnosti

Generální ředitel

Martin Miller

Od 1. dubna 2016 se stal generálním ředitelem pro UPC Česká republika a UPC BROADBAND SLOVAKIA a ze své pozice bude zodpovědný za integraci obou společností.

 

Martin Miller pracuje v telekomunikačním odvětví více jak 19 let. Do společnosti, jež byla předchůdcem UPC BROADBAND SLOVAKIA nastoupil v roce 1997. V letech 1999 – 2002 zastával pozici ředitele prodeje a marketingu. V roce 2002 se stal generálním ředitelem UPC BROADBAND SLOVAKIA. Ještě před svým nástupem do UPC vedl podnikatelské aktivity v oblasti mezinárodního obchodu.

 

V roli generálního ředitele aplikuje moderní praktiky v oblasti zákaznické zkušenosti. Rád využívá koučingové techniky, díky nimž identifikuje a pomáhá rozvíjet osobnostní potenciál svých kolegů.

 

Martin vystudoval právo na Právnické fakultě Masarykovi univerzity v Brně a Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Je členem International Couching Federation. Je ženatý, má 3 děti a plynule hovoří anglicky, německy a rusky.

 
 

Finanční ředitel

Petr Procházka

Petr přišel do UPC ze společnosti Ernst and Young, kde působil deset let na různých pozicích. Vystudoval pražskou Vysokou Školu Ekonomickou a také University of New York in Prague.

 

 

Petr je certifikovaný auditor s členstvím v 1) Asociaci certifikovaných účetních v Glasgow, Velké Británii; 2) v CFA institutu v Charlottesville v USA; 3) v Českém institutu účetních a 4) v České auditorské komoře.

 
 

Ředitelka právních a vnějších vztahů

Tereza Rychtaříková

Tereza pracuje v UPC od roku 2010. Do UPC nastoupila na pozici řadového právníka, poté povýšila na manažera regulace a následně vedla právní tým na pozici Legal Director.

 

Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

 

V minulosti Tereza působila na právních odděleních společnosti Telefónica O2 či v Českých Radiokomunikacích. Od ledna 2016 zastává pozici ředitelky právních a vnějších vztahů a je také jednatelkou společnosti, odpovědnou za právní oddělení a komunikaci se státní správou.

 
 

Ředitel produktů CEE regionu

Jan Kohout

Jan Kohout pracuje v UPC od roku 2013, zastával pozice produktového ředitele a ředitele segmentového marketingu. Dříve působil v manažerských marketingových pozicích u společností O2 Česká republika a GTS Novera.

 
 

Ředitel pro značku a komunikaci UPC, ředitel pro média CEE regionu

Karel Smrž

Karel Smrž přišel do UPC na začátku roku 2014 a postupně zastával pozice ředitele marketingové komunikace a ředitele pro značku a zákaznickou zkušenost. Zkušenosti má i z komunikační agentury Ogilvy, ještě předtím pracoval pro Vodafone a v rámci agentury pro mobilního operátora Bite, který působí v Litvě a Lotyšsku.

 

Od roku 2016 má na starosti marketingovou komunikaci UPC kromě České republiky také na Slovensku. Od března 2017 se stal ředitelem médií v regionu CEE (ČR, SR, Polsko, Maďarsko, Rumunsko).

 
 

Ředitel pro projekty a strategie

Pavel Škarda

Pavel zastával v UPC celou řadu pozic v oblasti péče o naše zákazníky. Pavel začínal v roce 2004 jako operátor call centra ve společnosti Karneval. Následně prošel pozicemi technického trenéra a manažera v různých odděleních klientského centra a od roku 2009 zastával pozici Planning & Reporting manažera.

 

Během svého působení v UPC se podílel na implementaci všech důležitých projektů v rámci firmy (např. spuštění klientské podpory u služby digitální TV, sloučení se společností Karneval a implementací a migrací interních systémů).

 

Od roku 2015 zastává pozici Manager Program Management & Startegy a má na starosti řízení a implementaci všech strategických projektů ve společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Zároveň se podílí na obchodní strategii UPC a adaptaci korporátních projektů do českého prostředí.

 

 
 

Personální ředitelka

Kateřina Krist

Kateřina nastoupila do UPC v únoru 2018, kde zastává pozici Personální ředitelky pro Českou republiku a Slovensko.

 

Kateřina vystudovala obor Ekonomika řízení lidských zdrojů na Univerzitě obrany. Personalistice se věnuje po celý svůj profesní život.

 

Během své kariéry nasbírala zkušenosti v různých společnostech, dlouhodobě působila v konzultační a outsourcingové firmě Accenture, pracovala také v UnicreditBank, Tesco Stores a naposled ve farmaceutické firmě Takeda, kde zastávala regionální pozici CEE HR Head.

 
 

Ředitel UPC Business

Marián Holý

Marián byl od února jmenován Director UPC Business a v UPC zastřešuje celé B2B oddělení včetně Wholesale a B2B operations. Marián v UPC pracuje od září 2015 a od února se stal členem Top Managementu UPC. Marián přišel do UPC z O2, kde řídil tým B2B segmentového marketingu. V oblasti B2B a telekomunikací má Marián bohaté zkušenosti také ze společností Slovak Telecom a Orange. Marián působil také v konzultantské společnosti Capgemini, kde se podílel zejména na projektech restrukturalizace B2B prodejních kanálů.

 
 

Ředitel prodeje a péče o zákazníky

Patrick Bodinoli

Patrick přišel do UPC ze švýcarské sesterské společnosti UPC Cablecom, kde zastával různé manažerské pozice v oblasti marketingu, zákaznické péče a prodeje.

 

Po sloučení společností UPC Česká republika a UPC Slovensko se stal součástí top managementu a zastává funkci ředitele prodeje a péče o zákazníky.

 

Ve své pozici využije letité zkušenosti z telekomunikačního sektoru a spotřebitelských trhů. Patrick vystudoval ekonomickou a obchodní administrativu ve Švýcarsku.

 
 

Ředitel pro Customer Value Managment (CVM)

Clemens Kruse

Clemens působil 5 let v UPC v Rakousku, a následně 2 roky v sídle mateřské společnosti Liberty Global v Amsterdamu jako ředitel oddělení "Go to Market". Podílel se na různých projektech souvisejících s video službami, včetně uvedení služby Horizon Go a Horizon TV v Německu a Polsku.  

V březnu 2015 nastoupil na pozici ředitele prodeje a marketingu v provozu UPC na Slovensku. Po spojení UPC v Česku a na Slovensku se stal členem top managementu, nejprve jako ředitel pro výstavbu a od 1.7.2017 převzal řízení CVM (Customer Value Management). Do spojené společnosti přináší rozsáhlé zkušenosti z byznysu, produktových a právních oblastí, a zejména cenné know-how z uvádění nových služeb a rozšiřování sítě.  

Clemens je původem z Rakouska, hovoří plynně německy a anglicky.

 
 

Ředitel pro technologie a inovace

Branislav Forgáč

Braňo pracuje pro UPC Broadband Slovakia od jeho vzniku v roce 1997. V UPC zastával pozici vedoucího a později ředitele výstavby. Následně se stal provozním ředitelem, kde se zasadil o spuštění vysokorychlostního internetu, digitální televize a hlasových služeb na platformě DOCSIS na Slovensku. Další zkušenosti získal na pozici ředitele segmentu B2B a viceprezidenta pro sítě a technologie.

Po sloučení společností UPC Česká republika a UPC Slovensko se stal součástí top managementu a zastává pozici ředitele pro technologie a inovace. Braňo je absolventem Slovenské technické univerzity v Bratislavě.