UPC spouští službu HBO GO

Všichni zákazníci Digitální kabelové televize UPC mají nově možnost využívat videotéku HBO, která obsahuje přes tisíc titulů. Navíc je mohou sledovat až na 4 různých zařízeních. Zákazníci, kteří mají předplacené programy HBO získají přístup do HBO GO zcela zdarma. Jedná se o zákazníky s programovými balíčky HBO, HBO HD, SUPERFILM nebo programovou nabídkou SUPREME.

 

HBO GO umožňuje přístup do videotéky HBO, ve které diváci najdou až patnáct set hodin obsahu. Jedná se o aktuálně uváděné filmy na HBO a dalších programech, ale i o významnou část vlastní tvorby HBO, například seriály Hra o trůny, Temný případ, True Blood: Pravá krev, Bratrstvo neohrožených, Sex ve městě, Řím, Hořící keř s jedenácti cenami Českého lva, nový seriál Pozůstalí a další.

 

Kromě knihovny pořadů HBO GO umožňuje i živé přehrávání (streaming) programu HBO. Zákazník může službu HBO GO využívat na čtyřech typech zařízení – osobním počítači, Smart TV, tabletu a mobilním telefonu, přičemž vybrané pořady lze sledovat zároveň na dvou zařízeních.

 

Více naleznete zde

 

Vaše UPC