Odměňujeme naše stávající zákazníky

Odměňujeme naše stávající zákazníky. Ty, kteří využívají internetové služby a podepsali s námi smlouvu do konce června, jistě potěšíme dárkem v podobě rychlejšího internetu na celé letní prázdniny.

 

Zákazníci s internetovým připojením s rychlostí 60 Mb/s a méně mohou přes léto surfovat s rychlostí 120 Mb. Zákazníci s aktuální rychlostí 120 Mb si o prázdninách užijí dvojnásobnou rychlost 240 Mb.

 

Rychlejší letní surfování platí po celé prázdniny, tedy od 1. 7. do 31. 8. 2014. Od 1. 9. 2014 se rychlost automaticky sníží zpět na původní výši.

 

Rychlejší internet je dostupný pouze zákazníkům s modemy typu ED3.0. Pro prvních 10 000 zájemců se starším typem modemu ED2.0 máme připraveny modemy k výměně. Jaký typ modemu zákazník využívá, zjistí buď z faktury nebo na portálu Moje UPC, případně e-mailu, který od nás začátkem července obdržel nebo teprve obdrží.

FAQ:
1. Dotkne se změna rychlosti nějak ceny za služby?

  • Ne, změna rychlosti se nijak nedotkne vašeho vyúčtování. I nadále na své faktuře uvidíte svou stávající rychlost se stávající cenou.
  • Pokud využíváte starší ED 2.0 modem a bude vyměněn za ED 3.0 wifi, dojde k navýšení ceny za pronájem modemu (cca 20 Kč/měsíčně) dle platného ceníku. Nový wifi modem vám umožní bezdrátově sdílet internet s přáteli i celou rodinou.

 

2. Jak poznám, jakou rychlost internetu dnes mám?

  • Rychlost internetového připojení zjistíte buď na své faktuře nebo v přehledu služeb na portálu Moje UPC.

 

3. Jak poznám, jakou rychlost budu mít?

  • Pokud máte rychlost 60 Mb a nižší, bude vám rychlost navýšena na 120 Mb.
  • Pokud je vaše současná rychlost 120 Mb, bude vám rychlost navýšena na 240 Mb

 

4. K čemu mohu využít rychlejší internet?
       Díky rychlejšímu internetu:se můžete dívat na on-line mistrovství světa ve fotbale v HD rozlišení,

  • můžete rychleji a pohodlněji stahovat velké objemy dat,
  • nebude docházet ke zpomalování či sekání internetu v případě využívaní vícero uživateli.

 

5. Co musím pro rychlejší internet udělat?

  • Pokud vlastníte modem ED 3.0, stačí jej 1. 7. 2014 restartovat. Restart provedete odpojením od elektřiny na dobu 10 sekund.

 

6. Co se stane 31. 8. resp. 1. 9.?

  • 1. 9. 2014 se vaše rychlost automaticky bez jakéhokoliv poplatku sníží na úroveň, kterou jste používali před navýšením rychlosti