Animal Planet v nabídce UPC ve vysokém rozlišení

Nově od 20. března mohou uživatelé Digitální kabelové televize UPC sledovat program Animal Planet v HD. Svět zvířat prošpikovaný dravou snahou o přežití i dojemnými příběhy plnými emocí nyní přichází ve vysokém rozlišení. Díky unikátnímu zpracování zvuku a obrazu přibližuje život zvířat tak, jak se odehrává ve volné přírodě, i v domácnostech chovatelů.

 

Animal Planet HD je součástí nabídek Komfort, původních služeb Standard a Supreme a také balíčku s dokumentárními programy Darwin.

Diváci se mohou těšit na ojedinělý seriál Divocí tvorové s Dominikem Monaghanem. S tímto hercem a nadšeným milovníkem přírody se vydají do vzdálených koutů naší planety, kde pátral po nejnebezpečnějších a nejvzácnějších zástupcích říše zvířat. Hvězda filmů Ztraceni a Pán prstenů je už od dětství vášnivým obdivovatelem divokých zvířat, sám doma chová nepřeberné množství brouků, hadů a plazů. Pořad SOS živočišné říše zase odhalí každodenní práci organizace Wildlife Aid. Moderátor tohoto pořadu Simon Cowell si se svým týmem na nudu rozhodně stěžovat nemůže, protože se neustále setkávají se zvířaty v nouzi. Paličaté domácí kočky a jejich proměnu v příjemné společníky pak představí dokumentární seriál Má pekelná kočka.