V MEZIBOŘÍ JSME SLAVNOSTNĚ OTEVŘELI NOVOU BUDOVU

V pondělí 2. ledna byla za účasti členů Top managementu, starosty Meziboří a dalších významných hostů slavnostně otevřená nová budova Klientského centra v Meziboří.

 

Budova značně zchátralé bývalé školy v Meziboří se proměnila v nové klientské centrum naší společnosti . Zahrnuje administrativní provoz a call centrum. „V Meziboří působíme už od roku 2008 a jsme spokojeni, proto jsme se rozhodli výrazně rozrůst právě tady,“ uvedl náš finanční ředitel Petr Procházka pro přítomné novináře. V Meziboří zůstáváme i v naší "staré" budově.

 

Město zhruba s 5000 obyvateli jsme si vybrali kvůli dobré zkušenosti se zaměstnanci i se samosprávou. Nové klientské centrum sídlí v nájmu budovy, kterou opravil soukromý investor. Kromě našeho Klientského centra budou v budově ještě byty. „Vnímám to jako velkou příležitost a fantastickou událost. Jsem rád, že se nám daří řešit problém zaměstnanosti a přinášíme nová pracovní místa. Zároveň je to pro nás úleva, protože jsme s touto opuštěnou budovou měli velké starosti. Její nynější podoba Meziboří zkrášluje. Myslím si, že to pozitivně ovlivní celkový život ve městě,“ uvedl v rámci slavnostního otevření starosta Meziboří Petr Červenka.

 

Do místního Klientského centra stále probíhají nábory nových zaměstnanců a také interní výběrová řízení na vypsané nové pozice, například na Teamleadery. V případě vašeho zájmu se podívejte na aktuální pracovní nabídky ZDE