Rozšíření a změny TV programů UPC TV

K 31. říjnu proběhne několik změn v programové nabídce UPC TV. Nejen že zařadíme nové programy FIGHTBOX HD, DOCUBOX HD, FAST&FUNBOX HD a MEZZO LIVE HD, ale i nahradíme stávající SD vysílání programů EURONEWS a FILM+ za HD.

 

Podívejte se na programové změny a novinky blíže:

Více sportu, zábavy a epických dokumentů, vše v originálním jazyce. Nové programy naleznete na pozicích 77-79 a jsou součástí nabídky Komplet a balíčku FilmBox Premium.

 
 

Kvalitní poslech klasické hudby naleznete na pozici 115, pokud využíváte nabídky Komfort, Komplet nebo balíček Music.

 
 

Nabídku dětských programů rozšířil Cartoon network HD, který nahradil stanici Nickelodeon HD. Program vysílá v češtině a naladíte ho na pozici 120, pokud využíváte nabídky Komfort, Komplet nebo balíček Relax.

 
 

Součástí všech nabídek bude program Rebel2 zaměřený na mladší zvukové produkce a kapely. Program naleznete na pozici 106.

 
 

Zpravodajskou stanici Euronews nově převedeme do HD rozlišení. Naleznete ji na stávající programové pozici.

 
 

Filmový program Film+ budete moct nově sledovat ve vysokém HD rozlišení. Naleznete ho na stávající programové pozici.

 
 

Dochází ke změně stanice IDx a její spojení s kanálem Investigation Discovery (ID), které je založeno na celosvětovém úspěchu a vysoké poptávce po detektivním žánru. Navíc Discovery Science dostane novou televizní podobu, která svým mladým a svěžím dojmem bude lépe odpovídat globálním značkám společnosti Discovery.

 
 

Program Arte HD byl vyřazen z balíčku Koktejl a nabídky Komplet, neboť došlo k ukončení smluvního vztahu, a tedy i jeho vysílání.