Kategorie

Grandstream GDS3705

Grandstream GDS3705

[Poslední aktualizace: 03.05.2019]

Grandstream GDS3705 dveřní vrátník, mikrofon, reproduktor, intercom s AEC, RFID

PartNo: Grandstream GDS3705
HD audio: Ano
Kamera: Ne


5 299,- Kč bez DPH


Objednat

Produktové listy:

 Grandstream GDS3705 - produktový list [ENG] (1,34 MB)

Podrobný popis:

Grandstream GDS3705 je dalším modelem v kategorii produktů, takzvaných IP video dveřníků / vrátníků. Je vhodný pro ty, kteří hledají řešení přístupu a zabezpečení, které lze nasadit v různě situovaných prostředích.

Disponuje integrovanou RFID čtečkou, která umožňuje v kombinaci s RFID přívěskem, nebo RFID kartou, řídit přístup do budov či zvolených prostor. Balení produktu standardně obsahuje i již zmíněný RFID přívěsek a zmíněnou RFID kartu. Využít můžete ale i ty, které už ve firmě, či doma, máte. Například obědovou kartu do jídelny.

Díky RFID technologii vám odpadá nutnost manipulace a distribuce standardních klíčů. Navíc při ztrátě RFID přívěsku, nebo RFID karty, můžete okamžitě přístup zakázat pomocí aplikace výrobce, Grandstream GDS Manager. Ta mimo jiné slouží pro celkovou autorizaci a katalogizaci RFID přívěsků, či karet.

Grandstream GDS3705 nabízí SIP a VoIP technologii s dvoucestnou audio komunikací. Systém je vybavený dvěma mikrofony a HD reproduktorem s intercomem, který disponuje pokročilou funkcí automatické eliminace echa (AEC). Napájení je řešeno přes PoE. Díky output/input relay je možné propojení se zámkem dveří, či alarmovou sirénou. I tady výrobce nabízí možnost komplexního řešení, takže GDS3705 lze snadno kombinovat s IP telefony Grandstream, video telefony řady GXV, aplikací GS-Wave pro mobilní telefony a NVR.

  • voděodolné a anti-vandal provedení (IP66, IK09)
  • SIP, IP
  • dva mikrofony a HD reproduktor s intercomem včetně AEC
  • zabudovaná čtečka RFID karet
  • output/input relay pro využití např.: elektrického zámku, či alarmové sirény
  • jednoduchý management pomocí free aplikace výrobce, Grandstream GDS Manager
  • možnost správy pomocí aplikace Grandstream Wave pro mobilní zařízení (Android)