Kategorie

Yealink SIP T46S

Yealink SIP T46S

[Poslední aktualizace: 23.04.2019]

Yealink SIP-T46S IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE

PartNo: Yealink SIP T46S
Operační systém: Linux
Bezdrát. tech.: bluetooth, Wi-Fi


6 700,- Kč bez DPH


Objednat

Obecný popis:

IP tel., PoE, 4,3" bar. LCD, 27 prog.tl., GigE


Technické parametry:

Displej velikost4,3"
Displej typpodsvícený, barevný
Adaptér v baleníNe
Programovací tlačítka27
Rychlost LAN10/100/1000 Mbps
Port USB1
Audiokonference3 cestná konference
PoE napájeníAno
Bezdrátová technologieBT40 bluetooth adaptér, WF40 Wi-Fi adaptér, EHS36 wireless headset adaptér, YHS32 Headset
KameraAno
Videokonference3 cestná video konference

Produktové listy:

 Yealink SIP T46S - produktový list [ENG] (476 kB)

Podrobný popis:

Špičkový manažerský IP telefon, bohatá funkční výbava, barevný 4,3” LCD displej s rozlišením 480x272 pixelů, USB port, IPv6, EHS, podpora kodeku Opus.

Česká/slovenská lokalizace. Integrovaný USB port. 27 programovatelných tlačítek. 4,3" barevný TFT LCD displej. Opus HD kodek.

Představujeme špičkový manažerský VoIP telefon Yealink SIP-T46S s bohatou funkční výbavou a barevným 4,3” TFT-LCD displejem s rozlišením 480x272 pixelů. Plnohodnotná podpora Broadsoft umožňuje pomocí Broadsoft UC zobrazovat i takové detaily, jakou jsou fotografie u kontaktů. Vše zabaleno do atraktivního designu a ve vysoce kvalitním provedení.

Podpora IPv6, duální 1 Gb/s ethernetový port, podpora EHS pro bezdrátové náhlavní soupravy, integrace s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk a Broadsoft Broadworks), atd. umožňují nasazení i v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

Telefon podporuje kodek Opus, který se postará o vysoce kvalitní zvuk. Opus podporuje 8 kHz (narrowband) a 16 kHz (wideband) vzorkovací frekvenci.

Novinkou je integrovaný USB port, přes který lze pomocí Bluetooth dongle připojit i Bluetooth náhlavní soupravu.Telefon Yealink SIP-T46G má českou i slovenskou lokalizaci displeje a webového managementu, jeho ovládání je tak velmi jednoduché a intuitivní.

Telefon má 27 programovatelných tlačítek, ke kterým lze nastavit až 27 různých funkcí.

K telefonu Yealink SIP-T46SDlze připojit až 6 externích rozšiřujících modulů s LCD displejem a celkem až 240 pozicemi pro uložení kontaktů s BLF/BLA funkcemi (obsazeno/volno na lince).

Telefon podporuje napájení PoE, proto v jeho balení nenajdete síťový adaptér.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.