Kategorie

Yealink SIP T23G

Yealink SIP T23G

[Poslední aktualizace: 22.04.2019]

Yealink SIP-T23G PoE,2,8" 132x64 LCD, 3 prog.tl., GigE

PartNo: Yealink SIP T23G
Operační systém: Linux
Bezdrát. tech.: Ne


1 410,- Kč bez DPH


Objednat

Obecný popis:

PoE, 2,8" 132x64 LCD,3 prog.tl.,GigE


Technické parametry:

Displej velikost2,8"
Displej typgrafický, podsvícený
Adaptér v baleníNe
Programovací tlačítka3
Rychlost LAN10/100/1000 Mbps
Port USBNe
Audiokonference3 cestná konference
PoE napájeníAno
Bezdrátová technologieNe
KameraNe
VideokonferenceNe

Produktové listy:

 Yealink SIP T23G - produktový list [ENG] (562 kB)

Podrobný popis:

Základní manažerský IP telefon, podsvícený černobílý LCD displej, 3 SIP účty, 3 programovatelná tlačítka, vlastní melodie, HD Voice, PoE napájení.

HD Voice. Duální 1Gb/s ethernetový port. 3 programovatelná tlačítka. Podpora IPv6

VoIP telefon Yealink SIP-T23G je základní manažerský model řady SIP-T2. Je vybaven podsvíceným 2,8” grafickým LCD displejem s rozlišením 132x64 pixelů. Technologie HD Voice zajišťuje vysokou kvalitu přenášeného zvuku. Uživatelský komfort zajišťují funkce Caller ID, možnost nastavení vlastní vyzváněcí melodie a mnoho dalších.

Telefon nabízí tři SIP účty a duální 1Gb/s switch.Tři programovatelná tlačítka umožňují díky dvoubarevným diodám sledovat stav linky (BLF/BLA) a na displeji jim přiřadit vlastní popisek. K dispozici je velký telefonní seznam na 1000 kontaktů, podpora Broadsoft telefonních seznamů, ale i XML seznamu. Integrace s významnými IP PBX systémy (3CX, Asterisk, Broadsoft Broadworks, atd.) podporuje nasazení telefonu v nejmodernějších síťových infrastrukturách.

Telefon Yealink SIP-T23G podporuje napájení PoE, proto v jeho balení nenajdete síťový adaptér. Telefon snadno připevníte i na stěnu nebo k němu připojíte náhlavní soupravu.

Stejně jako ostatní telefony Yealink řady SIP-T má také SIP-T23G českou lokalizaci displeje i web managementu. Slovenskou lokalizaci připravujeme.

JOYCE zajišťuje také plnou technickou podporu pro obchodní partnery i koncové uživatele. S námi máte vždy aktuální ovladače, příručky či ukázky web managementu. Při reklamacích produktů Yealink zaručujeme maximální rychlost vyřízení pro Vaši spokojenost.

Telefon Yealink SIP-T23G podporuje PoE napájení! V balení tak nenajdete síťový adaptér.