Hlasové řešení 3CX od UPC Business

Včetně bezplatných webových konferenčních volání

Integrované řešení video konferencí 3CX umožňuje podnikům spořit čas a peníze hostováním virtuálních schůzek a současně využívat výhod komunikace tváří v tvář. Webové konference mohou být snadno spouštěny prostřednictvím klienta 3CX několika kliknutími myší. Webové konference mohou být používány pro širokou škálu každodenní komunikace, pro posílení produktivity a účinnosti.

Bezproblémové webové konference s technologií WebRTC

3CX využívá revoluční technologii WebRTC společnosti Google, která distribuuje video a hlasovou komunikaci prostřednictvím internetového prohlížeče. To znamená, že účastníci se mohou bezproblémově připojovat ke schůzkám, aniž by museli stahovat další programy nebo plug-iny.

 

  • Bez klienta
  • Konference jedním kliknutím
  • Součinnost s VoIP a videem
  • Správa a řízení šířky pásma
 

Videokonference pro všechny

Díky dostupným cenám řešení 3CX mohou nyní využít výhod videokonferencí jako pokročilého nástroje pro spolupráci a online schůze úplně všichni. Vyhněte se měsíčnímu předplatnému za každého uživatele a implementujte periferní hardware založený na otevřených standardech: získáte tak řešení, které vás nepřijde draho. V základní verzi 3CX je již videokonference integrovaná pro 10 účastníků zdarma.

 

 
 

Pokročilé funkce pro maximální spolupráci

Díky bohaté sadě funkcí a uživatelské přívětivosti zvyšuje řešení WebMeeting 3CX produktivitu a spolupráci zaměstnanců, zatímco integrace technologie WebRTC a webová povaha řešení zajišťují neuvěřitelně snadné používání. Účastníci se mohou připojit, aniž by se museli kamkoli přihlašovat, a díky snadnému nastavení jednorázových schůzí je pořádání konferencí pro účastníky i organizátory hračka.

 

  • Webové konference bez zásuvných modulů a nutnosti stahování
  • Dálkové ovládání a pomoc pro rychlé a snadné řešení problémů
  • Nahrajte předem soubory PowerPoint pro ostrou a responzivní prezentaci
  • Snadno použitelný nástroj pro hlasování k získání zpětné vazby