Flatové tarify pro pevné linky pro firmy a korporace

Volání do ČR a do světa bez zbytečných omezení

S hlasovými tarify od UPC Business už nemusíte řešit, kolik provoláte. Neomezujte se a volejte za bezkonkurenční cenu na pevnou linku a do všech mobilních sítí v ČR, EU i vybraných zemí celého světa. Již žádná překvapení ve vyúčtování, vaše výdaje budete mít neustále pod kontrolou.

 

Výhody pro vás

 • Volání v rámci ČR, EU a do dalších zemích světa za bezkonkurenční cenu
 • Tarif lze pořídit v rámci internetového připojení od jakéhokoli operátora
 • Stabilní fakturace díky měsíční tarifikaci
 • Převod vašeho čísla zajistíme do 4 dnů
 • Atraktivní nabídka koncových zařízení

Garance kvality

 • 99,6% záruka dostupnosti sítě
 • 24/7 technická podpora
 • Reakce infolinky do 30 sekund
 • Zajištění opravy do 6 hodin
 • Nejlepší poměr ceny a kvality

 

Přesvědčte se o dalších výhodách

 
 

Technické parametry

  Telefon EU Business Telefon Svět Business
Obsah tarifu Volání na účastnická čísla na pevnou linku a do všech mobilních sítí v rámci ČR a EU Volání na účastnická čísla na pevnou linku a do všech mobilních sítí v ČR, v Evropě a vybraných zemí celého světa
Měsíční paušál za linku1) 179 Kč 199 Kč
Měsíční paušál za hlasový kanál2) 895 Kč 995 Kč
Země pro čerpání volných minut Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko Albánie, Andorra, Arménie, Austrálie, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Čína, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Hong Kong, Chorvatsko, Indie, Irsko, Island, Itálie, Izrael, Japonsko, Jižní Korea, Kanada, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Kazachstán, Lichtenštejnsko, Maďarsko, Malajsie, Malta, Makedonie, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, San Marino, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie a Severní Irsko, Tchaj-wan, Turecko, USA, Vietnam
Volné minuty3) 10 000 minut 10 000 minut

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH a neobsahují cenu za pronájem zařízení a další služby.

1) Linkou se rozumí připojení linky jednotlivého koncového uživatele (VoIP telefonu, brány apod.). Linku není možno používat pro připojení pobočkové ústředny nebo pro sdílení více uživateli.
2) Hlasovým kanálem se rozumí hlasový kanál připojení pobočkové ústředny sdílený více uživateli.
3) Volné minuty se nevztahují na barevné linky ani audiotextové linky. Nevyčerpané volné minuty se nepřevádějí do dalšího účetního období. Po vyčerpání volných minut účtováno dle platného ceníku.

Dokumenty

Dokumenty ke stažení

Všechny produktové listy, smlouvy a další dokumentaci najdete na stránce VOP zde.

 
 

Další služby

Internetové služby

Internetové služby

Pro vaše uživatele zajistíme pohodlný přístup k síti Internet prostřednictvím lokální přístupové infrastruktury. Postaráme se o bezproblémové a rychlé převzetí služby ve zvolené lokalitě včetně požadovaných nastavení.

 
 

Datové služby

Datové služby

Zaručíme vám přenos dat za účelem provozu páteřní infrastruktury, propojení lokalit nebo realizace přístupového okruhu. Službu ocení všichni poskytovatelé vyžadující kvalitu, vysokou dostupnost a profesionální přístup při zachování výhodné ceny za provoz.

 
 

Housingové služby

Svěřte svá data našemu profesionálnímu datacentru. Telehouse splňuje nejpřísnější kritéria a je vybaven nejmodernějšími technologiemi a zařízeními. Zajišťuje tak neprůstřelnou bezpečnost a služby v té nejvyšší kvalitě.

 

Samozřejmostí je maximální péče a řešení šité na míru pro každého našeho klienta.

 
 
 
 

Zeptejte se nás

Zajímají vás detaily o produktech nebo službách UPC Business? Zavolejte. Naši operátoři jsou vám k dispozici 5 dní v týdnu.

+420 241 005 200  

241 005 200

 
 

Mám zájem

Vybrali jste si? Zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

 
 

Proč UPC Business

 • Služby na míru
 • Business péče
 • Garance kvality
 • Inovativní řešení

 

 
 

Mapa pokrytí